
Комплект садових меблів зі штучного ротангу FLORENCE 6+1 капучіно ( Keter )
Ціну уточнюйте
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 172012311
"Комплект садових меблів зі штучного ротангу FLORENCE 6+1 капучіно ( Keter ) "
Поєднання елегантності, зручності, сучасного дизайну і високих споживчих якостей. Пропоновані нами меблеві гарнітури прекрасно впишуться в дизайн присадибних садів, терас, балконів, а також житлових зон відпочинку. Гарний стиль, ергономічні форми і висока якість виконання є основними перевагами нашої продукції.
Елегантність, зручність, краса і функціональність в одному комплекті! Елітна садова меблі з Європи (Голландія). Преміальна якість, неметалева рама гарантує довговічність, не іржавіє і не піддається гниттю. Завдяки стійкому до високих температур матеріалу, колір не вигорає і не тьмяніє. Не дивлячись на те, що комплект виконаний з неметалічного каркаса, меблі стійкі і міцні і без проблем витримують велику вагу. Чохли на подушках виконані з щільної тканини, так само стійкою до атмосферних явищ.

Стильний комплект для відпочинку Harmony забезпечить своїм користувачам найвищий рівень комфорту. Комплект характеризується сучасним дизайном. Високоякісна та ергономічна конструкція комплекту забезпечить стабільність та оптимальний комфорт користування.
Характеристики мебелі FLORENCE 6+1:
Розміри [см]: chair(x6): 59 x 60 x 86 , table: 160 x 90 x 74
Колір ( меблі ): білий/капучіно-коричневий, білий/світло-сірий.
Ціни уточнюйте! Ціни приємно здивують !!! Хочете більше інформації ? Кінь, не соромтеся !!! Широкий асортимент. Повний каталог товарів можемо скинути на електронку або на вайбер. Прямий імпорт від Європейського виробника. Доставка по всій Україні.
"Allibert Keter Curver "




| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип плетеного матеріалу | Штучний ротанг |
| Колір меблів | графіт, темно-коричневий, капучіно |
- Ціна: Ціну уточнюйте










